GRUPPO STABILE DI FEDELI PER L'APPLICAZIONE DEL MOTU PROPRIO SUMMORUM PONTIFICUM NELLA CITA DI PLONSK - POLONIA / GRUPA STAŁA Z PŁOŃSKA, Polska, Diecezja płocka, Dekanat płoński, Parafia św. Michała Archanioła, 09-130 Baboszewo >>> Post box. 14. / e-mail: ppolbxvi [znak] gmail.com

piątek, 5 lutego 2016

Los jest mściwy, czyli kłopoty się zaczęły

Stare polskie przysłowie mówi, że: " Kogo Bóg chce pokarać to mu rozum odbiera". Sytuacja jaką mamy, -, niestety już w całej Europie z tzw. "uchodźcami" i działania różnych instytucji na tym polu zdają się potwierdzać, że taki fakt niestety miał miejsce. 


Absurdalna postawa władz Zgorzelca! Burmistrz, policja i RPO przeciw ochroniarzom, którzy zatrzymali Syryjczyka 
czytaj całość... 

Wszystkie wymienione w artykule instytucje utrzymują się z pieniędzy polskiego podatnika. pozostaje pytanie czy prowadzone przez nie czynności są też w interesie polskiego podatnika. Miejmy nadzieję, że wszyscy się w porę opanują i nie osiągniemy poziomu jaki już osiągnęli w Skandynawi ( to niestety nie jest śmieszne przeczytaj).


Na dzisiaj pozostaje nam, oprócz modlitw o powrót rozumu, informowanie i przekazywanie znajomym podobnych informacji, zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum i wiara w to, że jak mówi inne przysłowie "Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy". (po lewackiemu: los jest mściwy).