GRUPPO STABILE DI FEDELI PER L'APPLICAZIONE DEL MOTU PROPRIO SUMMORUM PONTIFICUM NELLA CITA DI PLONSK - POLONIA / GRUPA STAŁA Z PŁOŃSKA, Polska, Diecezja płocka, Dekanat płoński, Parafia św. Michała Archanioła, 09-130 Baboszewo >>> Post box. 14. / e-mail: ppolbxvi [znak] gmail.com

wtorek, 30 sierpnia 2016

Członek lewackiej organizacji obraził „Inkę” nazywając ją „Siedziku**ą” czyli czy wpis równy wpisowi?!

Kim są i jaki należy Im się szacunek najlepiej świadczą słowa Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w trakcie niedzielnych uroczystości pogrzebowych:
..."Oni nigdy godności nie stracili, my przywracamy przez ten pogrzeb godność państwu polskiemu"... 


Lewackie media i takież organizacje dzisiaj milczą, a okazuje się, że są tacy, - tu należałoby się zastanowić czy można nazwać ich ludźmi, - którzy na ten temat mają zdanie odmienne od Pana Prezydenta, którzy dziś stoją dokładnie tam gdzie kiedyś stało NKWD, którzy chcą  dalej katować Boga, ojczyznę,Inkę, symbole narodowe i wszystko co polskie i katolickie tu czytaj z jaką "miłością" przemawia lewica. 
  
Nie tak dawno po zawiadomieniu prokuratury przez jedną z takich  poprawnych politycznie organizacji, za wyrażenie opinii na temat zachowywania się tzw. "uchodźców" na Węgrzech bezrobotna kobieta została skazana na karę w zawieszeniu i grzywnę.

Z niecierpliwością czekamy jaki wyrok zapadnie tym razem.